dilluns, 19 de desembre de 2011

Classificació 8a Jornada:

Desprès de 8 Jornades els Veterans del CP Vilanova B, estem liderant de moment la classificació, quan encara queda molta lliga per endavant i molts partits i rivals per conèixer. També tindrem victòries i derrotes que tindrem que pair de la millor manera, i sempre amb respecte i educació cap als companys veterans. Esperem que aquest esperit competitiu que portem tots dintre es quedi dins la pista i fora d'aquesta siguem educats i companys amb la resta de persones que participen en aquesta apassionant lliga de veterans.

Bones Festes a tots!!
Pts.P.J.P.G.P.E.P.P.G.F.G.C.
1CP VILANOVAB1876014724
2CP CALAFELL1685124422
3
CH VALLDOREIX
1575024528
4HC MONTBUI1575024518
5CP CUBELLES1384132422
6HC ESPLUGUES1374122025
7CT BARCINO1274032723
8UE LA GARRIGA1073133731
9CP VILANOVAA1073132721
10G.E. i E.G.662041325
11CH RIPOLLETB46114629
12SARRIA HC33102811
13CE LA SALLE BONANOVA060061239
14FD CASSANENC060051451

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada

Arxiu del blog